Den sesterství

Letos opět do Strakonic

Sraz: v pátek 22.2. v 15:30 na vlakovém nádraží

Konec: neděle 24.2. ve 14:00 tamtéž

S sebou: spacák, karimatku, oblečení na spaní, dovnitř i ven podle počasí, kroj, ešus, lžíce, hrneček, přezůvky, hygiena, šátek, zápisník a tužku, KPZ, batrka, páteční večeři, buchtu k snídani (v množství, které stačí 1 dítěti na 2 snídaně, v krabičce popsané jménem, přezdívkou a číslem oddílu!!), 330 Kč (vlak, ubytování, jídlo a materiál)

Přihlašování na Den sesterství

Den sesterství 2019 je za dveřmi!

Den sesterství je každoroční oslava založení dívčího skautingu. Letos jedeme opět s dalšími dívčími oddíly ze střediska do Strakonic a to v termínu 22.-24.2. Protože nás jede opravdu hodně prosíme o vyplnění přihlašovacího formuláře dostupná zde: https://goo.gl/forms/0HaW8dOiM04N6lUB3. Možnost máte až do 15.2.

Děkujeme!

Opožděný dárek

Kdo byl na Navigamu 2018 pozor!!!

Kdo byl na letošním Navigamu určitě ví, že bylo možné koupit památeční odznáčky, které si již tradičně připínají účastníci na kroj. Každý ročník je dostali všichni v uvítacím balíčku, letos tomu tak bohužel nebylo. A vzhledem k tomu, že zájem o odznáčky dostupné ve skautského obchodě byl enormní, bylo téměř nemožné je získat. Naštěstí jsme od organizátorů dostaly možnost je zpětně doobjednat a teď konečně přišly. Takže každá skautka, která byla na Navigamu si může svůj odznáčky vyzvednout již tuto sobotu na výpravě, nebo kdykoliv poté v klubovně. 

Tábor 2019

     Příští tábor proběhne v termínu 29.6. - 13.7.2019 na tábořišti Komáří paseka, kde jsme byly již v roce 2017. 

Jsme na Facebooku

     Můžete nás "lajkovat" a sledovat naší činnost také  na facebookových stránkách. fb_icon_325x325.png   https://www.facebook.com/stribrnerybky