Po stopách skřítků

Sraz: v pátek 26. 4. v 15:45 na vlakovém nádraží

Konec: v neděli 28. 4. v 14:00 tamtéž

S sebou: spacák, karimatku, oblečení na spaní, dovnitř i ven podle počasí, pevnou obuv, ešus, lžíce, hrneček, přezůvky, hygiena, šátek, zápisník a tužku, KPZ, baterka, večeři na pátek, buchtu na snídani a 210 Kč

Nahlašujte se do středy 24. 4. do 19:00 Potápce na email potap.ka@centrum.cz nebo na 721 318 477

Svojsíkův závod

Nahlašování na závody pro skautky

10.-12.5. se koná Svojsíkův závod při kterém jednotlivé skupiny skautek měří své schopnosti.

Malý motivační text od organizátorů: Fakta jsou prostá. 27.2.2019 překročila vojska Ruské federace hranice pobaltských států, Běloruska a Ukrajiny - začala válka. Státy NATO odpověděly rychle, ale i přesto se rychlý postup Rusů povedlo zastavit až na východním Slovensku a Polsku. Válka je v patové situaci - žádná ze stran není schopná získat rozhodující výhodu. Začínají jednání o míru, ale boje zuří dál. Co je horší, v některých evropských zemích propuklo záhadné onemocnění. Je velmi nakažlivé a doposud se na něj nepodařilo najít lék. Děti proti ní prokazují větší odolnost, ale pouze pokud nejsou patogenu vystaveny dlouhodobě.

Protože čas k přihlašování se rychle krátí, prosím o nahlášení vašich skautek, které by měly o účast v závodu zájem, Proto prosím každou skautku, která by měla zájem se závodů zúčastnit o nahlášení Zlatu (723677747) do 19.4. 18:00. Děkuji!

Opožděný dárek

Kdo byl na Navigamu 2018 pozor!!!

Kdo byl na letošním Navigamu určitě ví, že bylo možné koupit památeční odznáčky, které si již tradičně připínají účastníci na kroj. Každý ročník je dostali všichni v uvítacím balíčku, letos tomu tak bohužel nebylo. A vzhledem k tomu, že zájem o odznáčky dostupné ve skautského obchodě byl enormní, bylo téměř nemožné je získat. Naštěstí jsme od organizátorů dostaly možnost je zpětně doobjednat a teď konečně přišly. Takže každá skautka, která byla na Navigamu si může svůj odznáčky vyzvednout již tuto sobotu na výpravě, nebo kdykoliv poté v klubovně. 

Tábor 2019

     Příští tábor proběhne v termínu 29.6. - 13.7.2019 na tábořišti Komáří paseka, kde jsme byly již v roce 2017. 

Jsme na Facebooku

     Můžete nás "lajkovat" a sledovat naší činnost také  na facebookových stránkách. fb_icon_325x325.png   https://www.facebook.com/stribrnerybky